Pacjenci

Moją misją jest umożliwianie wszystkim pacjentom korzystania z pełni życia pomimo przeciwności losu. Wierzę, że ciężka i systematyczna praca nad swoim ciałem jest gwarancją osiągnięcia wyznaczonego celu. Każdy organizm jest inny i wymaga indywidualnej terapii, dlatego nieustannie doskonalę posiadane umiejętności oraz zdobywam nowe podczas szkoleń z najnowszych technik rehabilitacji.

Dzięki dostępnym technologiom oraz pasji specjalistów, z każdym dniem odkrywamy nowe możliwości ludzkiego organizmu. Właśnie dzięki temu coś, co dziś wydaje się niemożliwe, jutro będzie realne do osiągnięcia.

Pomagam moim pacjentom powrócić do sprawności i samodzielności po przebytych urazach oraz po zabiegach operacyjnych. Leczę zespoły bólowe kręgosłupa i kończyn oraz wady postawy. Usprawniam chorych w w każdym wieku z różnymi schorzeniami – mój najmłodszy Pacjent ma 4 lata, a najstarszy 86. Od początku mojej praktyki do dziś zaufało mi ponad 800 osób. Jeśli potrzebujesz pomocy lub porady – serdecznie zapraszam na konsultacje do moich gabinetów rehabilitacji w Łodzi i Zgierzu.

Nikodem, 6 l.

Nikodem, 6 l.


Dysfunkcja: koślawość kolan i duże płaskostopie. „Pana Marcina polecił mi znajomy, którego dzieck…

Anna, 34 l.

Anna, 34 l.


Uraz: w wyniku wypadku komunikacyjnego w 2011 r. złamanie trzonu kości łokciowej i ramiennej z przem…

Top